Увійти Зареєструватися

Вхід до Вашої сторінки

Логін
Пароль *
Запам'ятати мене

Представництво ЄС проведе інформаційну зустріч, присвячену конкурсу проектів "Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015"

16 квітня 2015 року Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує всі зацікавлені сторони відвідати інформаційну зустріч щодо оголошеного конкурсу проектів "Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015", номер конкурсу проектів:  EuropeAid/136912/DD/ACT/UA.

Зустріч буде проведено з метою представити умови конкурсу проектів та відповісти на можливі питання, а також організувати сесію для потенційних заявників з налагодження партнерств та формування консорціумів. Всі питання та відповіді з інформаційної зустрічі буде опубліковано на сайті EuropeAid разом з іншими документами щодо цього конкурсу.

Інформаційна зустріч відбудеться у Конгрес-холі "Президент Готелю" за адресою: вул. Госпітальна 12, Київ, Україна з 10:30 до 15:00. Реєстрація розпочнеться о 10:00.

Попередня реєстрація для участі в інформаційній зустрічі є обов'язковою. Просимо підтвердити Вашу участь у зустрічі до кінця дня 14 квітня 2015 р. за допомогою on-line реєстрації.

У разі будь-яких запитань щодо участі у зустрічі, прохання звертатися до команди проекту ЄС

«Громадянське     суспільство.     Діалог     заради     прогресу»     за     електронною     поштою csdialogue.eu@isar.net.ua.

Кінцевий термін для подання концепцій проектних пропозицій на конкурс проектів “Програма підтримки громадянського суспільства в Україні – 2015" – 21 травня 2015 року. Всю інформацію про цей конкурс проектів та подання заявок можна отримати з Інструкцій для заявників, що знаходяться за цим посиланням.